Blížime sa ku koncu seriálu o členoch nášho tímu. Dnes bude reč o našej marketing managerke. Veľmi podstatná osoba. V poslednej dobe asi najaktívnejší a najužitočnejší člen tímu. Odkedy som vypadla ďaleko na sever, vyzerá to tak, že má všetky aktivity v malíčku. Aspoň niekto.

Poďme ale k podstatnejším veciam. Viki je moja sesternica, ale je mi ako sestra. Vyrástli sme spolu, prešli si „súrodeneckými“ bitkami, prelialo sa veľa sĺz (občas ešte aj teraz), padli otrasné slová, ale stále sme tu a stále sme spolu. Náš vzťah by som opísala slovom búrlivý. Sme ako na hojdačke, raz hore, raz dole. Niekedy mi príde, že sa ani nepoznáme. Hádky alebo mlčania s ňou sú pre mňa asi najhoršie. Ale asi to bude to, čo nás drží pokope, neustála neistota. Ako staršia som vždy mala potrebu ju chrániť, radiť jej a pomáhať jej. Jedného dňa som si to zakázala. Povedala som si: „Domi je to jej život, nemontuj sa do toho, nechaj ju vyrásť.“ No ale čo si pomôžem, teraz si len kusnem do jazyka a hovorím si, že už sme velkáčky. (I keď tento pocit veľmi rýchlo pominie v momente, keď u mňa spí a nad ránom si prehupsne do mojej postele ako keď sme mali 3 roky :-)

Do projektu som ju natiahla preto, že som si myslela, že by mohla získať nejaký skill. Budúci rok končí magisterské na marketingovej komunikácii a marketing je pre náš projekt alfa omega. Musím uznať, že najprv som mala dosť pochybnosti, či to bol dobrý krok. Viete ako, pracovať s rodinou nie je vždy úplne bez problémov. A my sme obe veľmi tvrdohlavé, ale do projektu sa evidentne zažrala, stále chrlí nápady, organizuje veci a zháňa kontakty. Neviem, čo by sme bez nej robili. Asi by sme sa takpovediac topili.

Viki sa vie dokonale obliekať. Na akúkoľvek príležitosť. Ste šťastný? Ste smutný? Ste unavený? Koho to zaujíma, Viki vie vždy vyzerať ako hviezda. Nekonečné hry na kozmetický salón v detstve, a ja som si opäť nič nezapamätala. Ona evidentne áno. Naša Viki je ale tiež veľmi rozhľadený človek so všestrannými záujmami. Má rada umenie, rada cestuje, cvičí a miluje jedlo. Jedlo rada pripravuje, fotí a samozrejme požíva (to je jednou z podmienok členstva v podporšport). Minulý rok odbehla svoj prvý beh, za čo ju silno uznávam! V neposlednej rade sa zaujíma o marketing. Niekedy vôbec netuším o čom a o kom hovorí. Ale príde mi to strašne super, tak prikyvujem a robím si poznámky do mobilu, nech si tie veci a tých ľudí môžem neskôr vygoogliť a nebyť za nevzdelanca. Teraz keď robíme projekt, tak ma zasväcuje do mágie marketingu. Veľmi sa mi to páči, a v dnešnej dobe je akákoľvek marketingová znalosť užitočná.

Keby ste našu Viki chceli stretnúť, skočte asi do Impact Hubu a preberte nejaké business záležitosti, sadnite na vlak Bratislava-Trnava-Piešťany (kde prechodne býva) a dajte si s ňou raňajky v krabičke alebo sa zastavte v niektorej bratislavskej pobočke Mondieu, je vysoká pravdepodobnosť, že má coffee office day.

(domi)

LINKEDIN Viki