Seriál o členoch podporšport.sk zakončíme s Domi. Okrem toho, že je naša project  managerka a snaží sa nás všetkých držať pokope, píše aj všetky články na tento blog. Až na ten dnešný. Každá z nás napísala pár viet o Domi, a vznikla z toho táto koláž :-)

Dominika je výnimočná v tom, že si tvrdo ide za svojimi cieľmi a veľmi zriedkavo sa stane, že niečo vzdá. Ak sa jej niečo nedarí, hľadá riešenie ako to napraviť. A ak ani to nevyjde, upraví svoje ciele. No nevzdá sa ich. Je aktívna a stále na sebe pracuje. A ako správna kamarátka vám nastaví zrkadlo. Nepovie vám to, čo chcete počuť, ale to, čo síce počuť niekedy nechcete, ale potrebujete. Vie vás správne uzemniť, poprípade motivovať, keď o sebe pochybujete. Je úprimná a nehorázne energická. Nabije vás energiou bez toho, aby sa o to snažila. Je skrátka super. (lucka)

Prvá moja spomienka na Domču je, ako sme sa vážili na telesnej. Viem, že bola najchudšia z nás. Bola také nevinné, útle a múdre dievčatko. Potom mám veľa prestrihov a zrazu to prišlo.
Neviem kedy, nebola som pri tom. Ale zmenila sa. Zrazu tam bola žena so snami, ktorá sa obetuje aby si ich splnila. Myslím, že zahraničie jej prospelo, aj keď veľmi na slovensku nikdy nebola, lebo cez leto vždy plachtila a potila sa pričom jej tvár vzdorovala oceánskemu vetru. A vždy prišla vtipne opálená poďľa neoprénu.
A ešte niečo by som dodala – táto žena je silná a má svojský hejtový humor, na ktorom sa napriek smutnému obsahu musím smiať. (janka)

Domi je ten typ človeka, ktorý vás dostane od prvej chvile. Je inteligentná, vtipná,  charizmatická  a to, ako dokáže rozprávať vás dostane natoľko, že čakáte so zatajeným dychom, čo bude ďalej nasledovať. Je veľkým dobrodruhom, rada objavuje všetko nové, učí sa novým veciam a spoznáva nových ľudi.
Čo na nej mám najradšej je, že sa s ňou nikdy nenudím a skúšam s ňou veci, ktoré by som možno nikdy ani nezačala, nebyť nej. S Domi môžeme podniknúť hocičo, či už ide o návštevu galérie, lyžovanie, lezenie na horolezeckú stenu, spontánny nápad ísť do Dánska – vždy je za. Vďaka Domi som sa začala na všetko pozerať inak. Som nesmierne rada, že mi nečakane vstúpila do života.(paťka)

Pre mňa je Domi hlavne staršia sestra, aj keď len o 8 mesiacov. Vždy som k nej vzhliadala a obdivovala ju, lebo v mojich očiach bola vo všetkom najlepšia – v škole, aj v jachtingu. Z nejakého dôvodu som ju však neustále bila a kúsala, potom sme sa nerozprávali, a o hodinu neskôr sme už opäť sedeli v našej izbe – na gaučíku u dedkovcov, pozorovali sme ľudí a rozmýšlali, čo budeme robiť, keď z nás budú velkáčky.
Na tom gaučíku možno vznikol aj podporšport, neviem. Dlho sme len hovorili o “nejakom projekte”. A zrazu (ten moment si pamätám úplne presne – spravila som štátnice a s Domi sme išli na kávu a koláč, lebo nervy treba obaliť) na mňa vybalila celý plán, čo chce robiť, a že či s ňou idem do toho. A ja, že hej. No a potom sa pridali baby, spustil sa kolotoč podporšportu, ani neviem ako. Netuším, čo by som dnes robila, keby ma Domi nezatiahla do projektu, ale viem, že som strašne rada, že máme ďalšiu vec, ktorú spolu môžeme sharovať (+ práve pribudla ešte jedna vec, lebo som jej zo skrine zobrala mikinu, čo jej závidím už 6 rokov). (viki)

4 rôzne pohľady na kamarátstvo s Domi, ktoré majú určite spoločnú aspoň jednu vec – Domi je úžasný človek a bez nej, by podporšport.sk nikdy nevznikol. Takže ďakujeme, že ťa máme, že máme tento super projekt a príď už na kávu do Bratisky! :-)

LINKEDIN Domi