Náš tím


domca

Domi
project manager

Domi je ambiciózna športovkyňa, ktorá miluje dobré jedlo a inteligentnú spoločnosť. Raz by chcela svetu vrátiť všetko dobré, čo jej dal. Rada píše, ale ešte radšej sa smeje.
dominika@podporsport.sk

lucka

Lucka
project coordinator

Lucka študuje ekonómiu na Masaryčke v Brne. Rada cestuje a spoznáva nové krajiny, kultúry a ľudí. Je vášnivou konzumentkou kávy a cheesecakekov. Rada sa zapája do zmysluplných aktivít a v budúcnosti by sa chcela venovať práci v neziskovom sektore.
lucka@podporsport.sk

patka

Paťka
sales manager

Paťka je študentkou podnikového manažmentu na CityUni v Bratislave. Rada cvičí jogu, miluje cestovanie s tými správnymi ľuďmi, dobré jedlo a pred zlým outfitom si zakrýva očká.
patka@podporsport.sk

vik

Viki

marketing manager

Viki rada cestuje, spoznáva nové veci a baví ju šport – robiť, nie sa naň pozerať. A potom ešte marketing. Ten momentálne študuje na FMK v Trnave. Má dve čivavy a myslí si, že sú to naozajstné psy.
viki@podporsport.sk

janka

Janka

admin

Rada sa stratí v cudzom meste a potom objavuje neznáme uličky. Momentálne niekedy až príliš úprimná. Nikdy nepohrdne horkou čokoládou a dobrým informatickým vtipom.
janka@podporsport.sk

KTO SME?

Sme mladé, sme plné energie a nápadov a chceme zlepšiť svet! Každá študujeme niečo iné, v iných mestách a krajinách (manažment v Bratislave, informatiku vo Viedni, marketing v Trnave, verejnú ekonómiu v Brne a športový manažment v Dánsku), ale spájajú nás rovnaké ideály. Slovensko je náš domov a my by sme chceli, aby sa tu žilo lepšie. Milujeme výzvy, a keď sa už do niečoho pustíme, robíme to poriadne. Projekt PODPORŠPORT.SK je pre nás nielen možnosťou uplatniť svoje vedomosti, ale aj príležitosťou dokázať, že aj na Slovensku môžu byť projekty úspešné.

ČO CHCEME DOSIAHNUŤ?

Naším cieľom je pomôcť talentovaným športovcom, ktorí by to raz chceli v športe dotiahnuť na profesionálnu úroveň. Chceme podporiť ich snahu, pomôcť im zviditeľniť sa a prispieť k dobrému image slovenského športu. Výsledkom nášho projektu bude vytvorenie nielen crowdfundingovej platformy, ktorá umožňuje financovanie športových projektov, ale aj vytvorenie komunity, ktorá podporuje slovenský šport.

 

ČO JE TO TEN CROWDFUNDING/FUNDRAISING?

Crowdfunding alebo fundraising je spôsob financovania rôznych projektov. V zahraničí je tento spôsob financovania pomerne rozšírený, najmä pri vývoji nových produktov. Na Slovensku sa crowdfunding rozbieha veľmi pomaly, ale už aj u nás sa etablovali platformy ako StartLab alebo Marmeláda. Športový crowdfunding, ktorý bude prebiehať na platforme PODPORŠPORT.SK funguje nasledovne. Športovec si vytvorí projekt s motivačným videom, kde sa odprezentuje. Po dohode s teamom PODPORŠPORT si stanoví čiastku, ktorú chce vyzbierať, čas, za ktorý ju chce vyzbierať a následne odmeny, ktoré bude posielať svojim podporovateľom. Odmena bude unikátnym darom, ako poďakovanie za podporu a bude adekvátna výške podpory. Pri vyšších sumách príspevku sa často ponúka odmena vo forme zážitku, ako napríklad spoločný tréning so športovcom.

PREČO TO ROBÍME?

Myšlienka začať s projektom PODPORŠPORT.SK vznikla veľmi prirodzene a to na základe osobnej skúsenosti s problémovým financovaním športu na Slovensku. Možno však prekvapivo popud nebol pomôcť sebe, ale zmeniť niečo tak, aby ostatní mali lepšie vyhliadky zrealizovať svoj športový sen. Veríme, že šport je významným faktorom, ktorý nielen tvorí image krajiny v zahraničí, ale v prvom rade spája ľudí, učí disciplíne a rešpektu. Rady by sme ľuďom predstavili konkrétnych športovcov, a ich plány a životy, aby začali vnímať šport v lepšom svetle. Našou snahou je predstaviť verejnosti aj projekty z mediálne menej známych športov. Ak sa nám podarí verejnosť presvedčiť, že aj šport si zaslúži ich podporu, máme vyhrané!

Toto je unikatná stránka, ktorá podrebuje moderný prehliadač pre správné zobrazenie!

Prosím aktualizujte dnes!